Červenec 2009

CRY = MY FIRST .....

30. července 2009 v 21:41 | Miss A..peace |  My flannel
Takže jsem poslední. Poslední člověk na vašem seznamu nenávisti vůči druhým? Už nevím jak dál. Prosím nechtě mě žít. Nejde mi vůbec o nic. Vemte si co chcete. Ale mě už nechte napokoji. A neberte mi už to poslední co mám. Já už nemám sílu. Vůbec žádnou. O co vám jde? Každý má tu svou pravdu a každý si jí řeší sám. Takže proč to všechno? Cítím se už tak hrozně. Už dst všem vašim povelům. Moje srdce už dál nezvládá. Pomalu se zastavuje a přestává bít. Slyším hlasy z jiného světa, které mi říkají. Už je konec. POmalu se mi otvírají dveře od brány zkázy. Kždá moje slza je pro ni. Káždá má slza je pro ně. Chcu být zase tou vílou, které umí člověka rozveselit a pomoct mu. Má křídla přestaly fungovat. A třipky vašich nových a krásných nadějí jsou taky pryč.
Jak mě se stýská. Chcu být s něma. Jsem na nich závisla. Nedokážu bez nich žít. Prosím pomož mi T pochopit je. PUjčila jsem si tátovu kytaru. Sedím sama v pokoji. Zavřena s pocitem bezúspěchu. Brnky brnky. Jen tak ze zvyku.

PLEASE COME BACK SOON T :(

28. července 2009 v 20:01 | Miss A..peace |  My flannel
Chtěna být pochopena? Poč to nikomu nic neříká? Moje retrospektiva stejně nikoho nezajíma tak proč to rozvádět že? Už chcu pryč. Už tam nechcu být. Zastání hledej tam kde to čekáš ? To těžko. Promiň, ale srdce mi říká něco jiného. Teď se mi chce z toho brečet. Omlouvám se, ale nejde to. Neumím milovat napovel. SORRY. Ráda bych ti řekla na co teďka čekáš ale nemužu.
Moje Miss T..peace jede pryč. Bude hlídat 3 kouzelné dědičky, svojí sestřenky. Takže ať si to tam užije :) . Tím hůř, ale pro mě. Bude pryč a co mám dělat. Bude mi smutno. Ještě že funguje ten dobrý program ICQ ;)
PLEASE COME BACK SOON T :(04-14 - Grove Center, LA [HQ]-2007

27. července 2009 v 12:22 | Miss T..peace |  Rihanna CANDIDS